tel. 22 356 18 31 tel. +48 22 688 72 70

Złoty standard ginekologii plastycznej

Sprawdzone techniki relaksacji pochwy i leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu to unikalne połączenie dwóch zabiegów: Hifu i laseroterapii pochwy. Hifu wykorzystuje moc skoncentrowanych ultradźwięków, działając na tkankę mięśniową. Laseroterapia wykorzystuje ciepło lasera do mikro uszkodzeń w obrębie śluzówki pochwy, wymuszając jej regenerację i przebudowę.

Umów się na konsultację

Ginekologia plastyczna i rekonstrukcja

Zabiegi małoinwazyjne ginekologii plastycznej to wciąż nowość na rynku usług medycznych. Dzięki aktywizowaniu i wykorzystaniu naturalnych mechanizmów regeneracji poprawiają się odczucia funkcjonalne w zakresie stref intymnych. Redukowany jest problem wysiłkowego nietrzymania moczu, a sama pochwa ulega obkurczeniu, poprawiając tym samym jakość życia intymnego.

W Klinice Medifem stosujemy najnowsze techniki opierając się na międzynarodowym doświadczeniu i własnej wieloletniej praktyce i współpracy z Polskim Towarzystwem Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiadany najnowocześniejszą aparaturę medyczną, której parametry gwarantują satysfakcję z efektów zabiegów. HIFU to moc zogniskowanych ultradźwięków, podobnych jak przy badaniu ultrasonograficznym, jednak o innej koncentracji wiązki. Zabiegi wykonujemy najnowocześniejszym aparatem Hironic Ultra Vera. Do laseroterapii pochwy wykorzystujemy natomiast laser frakcyjny CO2  Neo Skin o zdecydowanie większej mocny znamionowej, niż konkurencyjne lasery, co przekłada się na skuteczność naszych zabiegów. Połączenie obu tych zabiegów daje kompleksowy efekt terapeutyczny.

Michał Barwijuk

ginekolog plastyczny

HIFU stref intymnych

Zogniskowane ultradźwięki

HIFU (Hironic Ultra Vera) to najnowocześniejszy zabieg polegający na emisji skoncentrowanej wiązki ultradźwięków, która działa bezpośrednio na tkankę mięśniową okalającą pochwę. Aktywizując ją do regeneracji i aktywizacji powoduje samoistne obkurczanie się pochwy. Zabieg trwa około 30-40 min i dla większości Pacjentek jest bezbolesny. Pierwsze efekty w zakresie poprawy trzymania moczu i wiotkości pochwy odczuwalne są po około 2-6 tygodniach od zabiegu.

Laseroterapia pochwy

Laser frakcyjne CO2

Laseroterapia jest już szeroko znaną i cenioną w świecie techniką regeneracji tkankowej. Wiązka lasera Neo Skin powoduje mikrouszkodzenia w obrębie śluzówki pochwy, aktywizując fibroblasty i przebudowę kolagenową. Śluzówka regeneruje się redukując problem suchości pochwy, przeciwdziałając nawracającym infekcjom intymnym. Zastosowanie lasera w okolice cewki moczowej, zmienia kąt około cewkowy redukując problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Zabieg trwa 5-10 min i jest bezbolesny. Efekty odczuwalne są po około 2-4 tygodniach po zabiegu

Dr. Andrzej Barwijuk przeprowadził u mnie zabieg labioplastyki poprawiając źle wykonany zabieg po znanym lekarzu, który okazał się uczniem doktora Barwijuka oraz dodatkowo zabieg hoodoplastyki. Wydaje się, że wszystko jest ok natomiast za wcześnie na ocenę rezultatów ponieważ zabieg był 16.01 i opuchlizna nadal się utrzymuje. Po zabiegu czułam się dobrze i sama wróciłam samochodem do domu a następnego dnia poszłam do pracy. Nie ulega wątpliwości, że dr. Barwijuk jest wybitnym fachowcem i bardzo żałuję, że mój pierwszy zabieg nie był wykonany przez niego. Myślę,że kobiety które chcą mieć pewność wizyty u dobrego specjalisty powinny skorzystać z usług dr. Barwijuka. Dodatkowy plus za obsługę personalu medycznego kliniki Medifem. Komentarz pochodzi z estheticon.pl - link do źródła

Plastyka warg sromowych - 2 lutego, 2017

Anna 41
W klinice Medifem złote ręce dr Barwijuka wykonywały mi rozległy zabieg plastyki pochwy, przedsionka pochwy oraz krocza, labioplastyki oraz plastyki napletka łechtaczki. Zabieg przebiegł bez komplikacji. Opieka i atmosfera w klinice bardzo dobra, przemiłe panie pielęgniarki, wspaniały lekarz anestezjolog. Opiekuńcza pani Basia, która nie pozwoliła mi poczuć żadnego bólu po operacji i udzieliła mi wszelkich informacji zanim zdążyłam o cokolwiek zapytać. Efekt wizualny zabiegu przerósł moje najśmielsze oczekiwania, a na sprawdzenie funkcjonalności muszę jeszcze poczekać bo minęło dopiero 2 tygodnie od operacji:) W bonusie dostałam dwa zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu. 20 lat męczyłam się z problemem bo jak wiele kobiet myślałam, że tak musi być po urodzeniu dzieci i żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zabieg. Poszłam na…

waginoplastyka, hoodoplastyka, introitoplastyka, perineoplastyka, labioplastyka - 7 czerwca, 2017

Monika l. 42

HIFU + Laseroterapia pochwy

Obie procedury przeprowadzane są w warunkach ambulatoryjnych i nie wymagają hospitalizacji. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do życia codziennego i zadań zawodowych. Po zabiegu zaleca się 2-3 dniową abstynencję seksualną.

Cena :

Pakiet obu zabiegów: 3 500 zł Hifu: 2 500 zł Laseroterapia pochwy: 1 500 zł

aż 80% kobiet po pierwszym zabiegu zauważyło poprawę w zakresie wysiłkowego nietrzymania moczu

Umów się na konsultację kwalifikacyjną

Umów się na konsultację online tel.22 356 18 31 tel.+48 22 688 72 70