tel. 22 356 18 31 tel. +48 22 688 72 70

Zdrowa kobieta - zdrowe piersi

Pamiętaj o badaniu i zdrowiu swoich piersi. Wykonaj okresowe badanie ultrasonograficzne.

Umów się na konsultację

Diagnostyka ultrasonograficzna

Jako radiolog rekomenduję okresowe ultrasonograficzne badanie piersi. Badanie obrazowe pokazuje zmiany w obrębie piersi rozróżniając ich niejednorodną strukturę. Wykonywane cyklicznie pozawala zaobserwować zmiany i daje czas na reakcję.

Wczesne wykrycie raka piersi daje największe możliwości wyleczenia.

Antonina Lisowska

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej

USG piersi

Badanie ultrasonograficzne piersi

USG piersi to badanie obrazowe piersi z wykorzystaniem ultradźwięków. Jest to podstawowe badanie obrazowe piersi, zalecane wszystkim kobietom również młodym, a szczególnie tym w podwyższonej grupie ryzyka, których mamy lub babcie chorowały na raka piersi. Jest to nieinwazyjne 15 minutowe badanie, które pozwala ocenić budowę anatomiczną gruczołu piersiowego i wykryć zmiany w obrębie piersi. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do mammografii, badanie to jest obojętne dla komórek rakowych.

czytaj więcej

 

Dr. Andrzej Barwijuk przeprowadził u mnie zabieg labioplastyki poprawiając źle wykonany zabieg po znanym lekarzu, który okazał się uczniem doktora Barwijuka oraz dodatkowo zabieg hoodoplastyki. Wydaje się, że wszystko jest ok natomiast za wcześnie na ocenę rezultatów ponieważ zabieg był 16.01 i opuchlizna nadal się utrzymuje. Po zabiegu czułam się dobrze i sama wróciłam samochodem do domu a następnego dnia poszłam do pracy. Nie ulega wątpliwości, że dr. Barwijuk jest wybitnym fachowcem i bardzo żałuję, że mój pierwszy zabieg nie był wykonany przez niego. Myślę,że kobiety które chcą mieć pewność wizyty u dobrego specjalisty powinny skorzystać z usług dr. Barwijuka. Dodatkowy plus za obsługę personalu medycznego kliniki Medifem. Komentarz pochodzi z estheticon.pl - link do źródła

Plastyka warg sromowych - 2 lutego, 2017

Anna 41
W klinice Medifem złote ręce dr Barwijuka wykonywały mi rozległy zabieg plastyki pochwy, przedsionka pochwy oraz krocza, labioplastyki oraz plastyki napletka łechtaczki. Zabieg przebiegł bez komplikacji. Opieka i atmosfera w klinice bardzo dobra, przemiłe panie pielęgniarki, wspaniały lekarz anestezjolog. Opiekuńcza pani Basia, która nie pozwoliła mi poczuć żadnego bólu po operacji i udzieliła mi wszelkich informacji zanim zdążyłam o cokolwiek zapytać. Efekt wizualny zabiegu przerósł moje najśmielsze oczekiwania, a na sprawdzenie funkcjonalności muszę jeszcze poczekać bo minęło dopiero 2 tygodnie od operacji:) W bonusie dostałam dwa zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu. 20 lat męczyłam się z problemem bo jak wiele kobiet myślałam, że tak musi być po urodzeniu dzieci i żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zabieg. Poszłam na…

waginoplastyka, hoodoplastyka, introitoplastyka, perineoplastyka, labioplastyka - 7 czerwca, 2017

Monika l. 42

Przebieg badania

USG piersi

W badaniu wykorzystywane są niesłyszalne dla ucha ludzkiego ultradźwięki, najczęściej o częstotliwości 1-10MHz. Za pomocą specjalnej sondy emitowane są w stronę piersi, odbijając się od tkanek gruczołu piersiowego, po czym odbite fale ultradźwiękowe przetwarzane są na impuls elektryczny. Wykorzystywane ultradźwięki są bezpieczne dla organizmu, a samo badanie ultrasonograficzne jest bezbolesne. Badanie USG jest badaniem dokładnym i wykrywa nawet kilkumilimetrowe zmiany w piersiach.

Cena :

200 zł

Wczesne wykrycie zmian w piersiach daje skuteczną możliwość wyleczenia

Umów się na konsultację kwalifikacyjną

Umów się na konsultację online tel.22 356 18 31 tel.+48 22 688 72 70