Ginekologia plastyczna – chirurgia intymna – poziom zaawansowany

Szkolenia dla zaawansowanych uzupełnią wiedzę uzyskaną podczas warsztatów z podstaw ginekologii plastycznej z rozszerzeniem o elementy modelowania sylwetki i nie omawiane techniki z zakresu:

  • labiomajoroplastyki
  • waginoperineointroitoplastyki
  • liporedukcja wzgórka łonowego w znieczuleniu miejscowym
  • augmentacja piersi tłuszczem
  • liposukcja brzucha i nóg

Wygłoszone zostaną wykłady o następującej tematyce:

  • nowe techniki w ginekologii plastycznej
  • labioplastyka – kontrowersje nie tylko w doborze metody operacyjnej
  • rewitalizacja narządów intymnych kobiety
  • ginekologia plastyczna: powikłania i jak ich uniknąć
  • liporedukcja wzgórka łonowego

Zaprezentowane zostaną filmy z operacji labiowaginoplastyki (3 techniki), waginoperineointroitoplastyki, clitorolabiominoroplastki, hoodofrenuloplastyki, labiomajoroplastyki i liposukcji mons pubis.

Odbędzie się do 3 zabiegów w warunkach sali operacyjnej i zabiegowej.

Każde szkolenie kończy się certyfikatem, akredytowanym przez PTGPiR (Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej) i jest prowadzone przez ginekologa plastycznego, wykładowcę PTGPiR – dr. Michała Barwijuka

Cena szkolenia: 7 000 zł brutto

 

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń

Czas trwania szkoleń:
Początek szkolenia o 10:00

Godzina ukończenia szkolenia zależna jest od ilości kursantów oraz wykonywanych procedur (zwykle między godziną 13:00 a 15:00)

Cena szkolenia: 7 000 zł brutto

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń

Czas trwania szkolenia: od 10:00

Wykładowcy

Michał Barwijuk

Michał Barwijuk

Ginekolog plastyczny

Michał Barwijuk ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jest ginekologiem plastycznym oraz specjalistą położnictwa i ginekologii. Członek zarządu i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR). Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR). Współorganizator szkoleń i wykładowca dla lekarzy z zakresu ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Organizator szkoleń i wykładowca z technik …

więcej...
Andrzej Barwijuk

Andrzej Barwijuk

Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych Andrzej Barwijuk to wybitny specjalista z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1990 roku, specjalista z ginekologii i położnictwa od 1990 roku. Od 1993 do 2006 zastępca ordynatora, a później ordynator Oddziału Ginekologii Szpitala Ginekologiczno-Położniczego im. Świętej Rodziny przy ulicy Madalińskiego w Warszawie. …

więcej...

Darmowy zabieg dla kobiet, które czują dyskomfort z powodu suchości pochwy.

 

Zasługujesz na szczęście i komfort
Zapisy pod : 22 356 18 31 (od pon. do czw. od 9 do 18)
lub mailowo : klinika@medifem.pl

Zostały ostatnie wolne miejsca

Dodatkowe informacje na temat zabiegu:
Procedurę poprzedza wizyta u naszego lekarza specjalisty, który zbiera wywiad, bada i kwalifikuje do dalszego (bezpłatnego) leczenia. Zabieg wykonywany jest metodą RF (radiofrekwencja), która znana jest w medycynie od kilkunastu lat.

 
W porównaniu do lasera CO2 zabieg RF jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia miejscowego jak również nie wymaga pozabiegowej rekonwalescencji. Mechanizm działania polega na podniesieniu temperatury w zamierzonym obszarze tkanki w przedziale 42-47 stopni Celsjusza. Więcej szczegółowych informacji na temat całej procedury udziela nasz lekarz podczas wizyty.