Praca w Medifem

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Rejestratorka medyczna | Położna\Pielęgniarka ambulatoryjna

Opis stanowiska

Klinika Kobiet Medifem specjalizująca się w zabiegach ginekologii plastycznej zatrudni w wymiarze 40h tygodniowo empatyczną i wszechstronną pielęgniarkę/położną do obsługi rejestracji medycznej pacjenta oraz prowadzenia gabinetu ambulatoryjnego. Wymagane jest wykształcenie kierunkowe, prawo do wykonywania zawodu, znajomość języka angielskiego w stopniu conajmniej komunikatywnym. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mocnym atutem. Preferowane godziny pracy: poniedziałki i środy 8:00 – 18:00 oraz wtorki i czwartki 9:00 – 19:00.

Do zadań administracyjnych należą:

  • przyjmowanie zgłoszeń pacjentów drogą mailową i telefoniczną w języku polskim i angielskim
    umawianie konsultacji w systemie – kierowanie pacjentów do właściwych lekarzy
  • prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów wraz ich segregowaniem i archiwizacją
  • udzielanie informacji o świadczonych usługach medycznych
  • prowadzenie ewidencji wykonywanych usług medycznych
  • wystawianie faktur oraz przyjmowanie płatności za świadczone usługi
  • przygotowywanie miesięcznych statystyk
  • obsługiwanie korespondencji tradycyjnej i internetowej
  • rozliczanie bonów promocyjnych
  • aktualizacja kartotek pacjentów

Do zadań medycznych należą:

  • pomoc przy zabiegach wykonywanych w warunkach ambulatoryjnych i przy opiece pooperacyjnej
  • obsługa ambulatorium i izby przyjęć
  • przyjęcia pacjentów na oddział szpitalny
  • pobieranie materiału biologicznego w punkcie pobrań
  • opiekę nad dokumentacją medyczną
  • zamówienia i współpraca z kooperantami medycznymi
  • opieka nad zapleczem medycznym w gabinetach lekarskich
  • sterylizacja narzędzi ambulatoryjnych
  • opieka nad ciężarnymi

Oferujemy:

• przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji
• rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Aplikacje prosimy podsyłać na adres email: marketing@medifem.pl