Kolejne spotkanie z dr Michałem Barwijukiem - Specjalistą Położnictwa i Ginekologii w ramach cyklu "Sekrety Kobiet". Tym razem rozmawiamy o tym co daje nam ginekologia plastyczna i jaki wpływ ma na nasze życie. 

Czytaj więcej

Kolejne spotkanie z dr Michałem Barwijukiem - Specjalistą Położnictwa i Ginekologii w ramach cyklu "Sekrety Kobiet".

Czytaj więcej

Zbliża się październik, czyli miesiąc świadomości raka piersi. W temacie kobiecych spraw wypowiedziała się pani doktor Antonina Lisowska.

Czytaj więcej

Czym jest łechtaczka i jakie pełni funkcje? W jakich sytuacjach łechtaczka bywa kłopotliwa? Na czym polega zabieg O-shot? Michał Barwijuk rozwiewa wątpliwości i przekazuje wiedzę, którą warto znać. 

Czytaj więcej

W tym odcinku programu Sekrety Kobiet odsłonione zostaną arkana labioplastyki, czyli plastyki warg sromowych. Na czym polega zabieg labioplastyki? Jakie są wskazania do jego wykonania? Na te i inne pytania odpowiada Michał Barwijuk – ginekolog plastyczny. 

Czytaj więcej

W tej części rozmów z Michałem Barwijukiem poruszony zostanie temat zdrowia warg sromowych. Ginekolog wyjaśni, jakie objawy powinny zwrócić uwagę kobiety, czy picie wody ma jakiekolwiek znaczenie dla wyglądu warg sromowych i jak dbać o te szczególne części kobiecego ciała. 

Czytaj więcej

W kolejnej odsłonie programu Sekrety Kobiet Michał Barwijuk odkryje przed słuchaczami tajemnice zabiegu, jakim jest waginoplastyka. Specjalista odpowie na najczęściej zadawane pytania: jakie są wskazania do waginoplastyki i jak w praktyce wygląda zabieg plastyki pochwy. 

Czytaj więcej

Program Sekrety Kobiet to kompendium wiedzy na temat kobiecego zdrowia. Raz w tygodniu w przystępny, nieskrępowany sposób zostaną omówione najważniejsze zagadnienia poświęcone kobiecemu organizmowi. Każda kolejna audycja to nowy, pasjonujący temat i solidna dawka wiedzy przekazana przez Michała B...

Czytaj więcej
Umów się na wizytę

Kontakt

ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 - 19:00.
Piątek: 9:00 - 15:00

W sprawach pilnych lub zagrożenia życia
prosimy o kontakt pod numerem tel. 698 399 999‬.

Umów się na konsultacje do dowolnego specjalisty online

Szybko, bez kolejek przez całą dobę!

Wybierz termin konsultacji