Płatności

W Klinice Kobiet Medifem za wszystkie usługi można zapłacić gotówką lub kartą.

Przed planowymi zabiegami istnieje możliwość przedpłaty na rachunek bankowy kliniki.

Przy transakcjach kartą płatniczą istnieje możliwość  płatności w walucie zagranicznej, a przeliczenie następuje po aktualnym kursie bankowym, właściwym dla płatnika.

KLINIKA KOBIET- MEDIFEM ANDRZEJ BARWIJUK
UL. PUŁAWSKA 488
02-884 WARSZAWA

RACHUNEK: 64 1160 2202 0000 0000 7808 9211

 CENNIK USŁUG – dostępny jest TUTAJ

 

Raty w MediRaty

W Klinice Kobiet Medifem istnieje możliwość opłacenia kosztów zabiegów w systemie ratalnym, bez zaangażowania własnych środków.  Klinika współpracuje z MediRaty, która umożliwiają kredytowanie zabiegów medycznych już od wielu lat.

Dzięki możliwości rozłożenia kosztu operacji labioplastyki, waginoplastyki oraz innych zabiegów ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej na raty, łatwiej zoptymalizować plan leczenia i zagwarantować satysfakcję z jego rezultatów.

W przypadku obu systemów ratalnych, w pierwszej kolejności niezbędna jest pierwsza wizyta konsultacyjna, podczas której zostanie wykonane badanie ginekologiczne, przeprowadzony dokładny wywiad medyczny oraz zaproponowany plan leczenia oraz cena.

W MediRaty sfinansowanie zabiegów jest szybkie i bezproblemowe.

Sprawdź swoją zdolność kredytową, wybierz opcję rat i zamów finansowanie – wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z Konsultantem MediRat.

Ustal z lekarzem plan leczenia i rozpocznij jego realizację.

Elektroniczny system składania wniosków w MediRaty

Zapisz się na wizytę


[contact-form-7 404 "Not Found"]