Marzec Miesiącem Kobiet

Marzec 2017 – Miesiącem Kobiet w Medifem

Skorzystaj z oferty promocyjnej na zabiegi ginekologii plastycznej i ciesz się życiem!

Drogie Panie, jest nam miło po raz trzeci zaprosić Panie do skorzystania z naszej akcji Marzec Miesiącem Kobiet, dedykowanej wszystkim Paniom zainteresowanym zabiegami ginekologii plastycznej. W tym roku w ramach kampanii istnieje możliwość wykonania zabiegu chirurgii intymnej jednego dnia w obszarze warg sromowych mniejszych (labiominoroplastyka) z 50% rabatem oraz nieinwazyjnych zabiegów przywracających fizjologiczne warunki sprzed pierwszego porodu (HIFU miejsc intymnych, laseroterapia pochwy, osocze bogatopłytkowe) lub poprawienia jakości życia seksualnego (O!shot). W ramach badań profilaktycznych proponujemy usg piersi lub usg tarczycy w cenie 100zł  oraz konsultację z ginekologii plastycznej u dra Michała Barwijuka lub dra Andrzeja Barwijuka również w cenie 100zł.

Zapisy na konsultacje kwalifikacyjne odbywają się telefonicznie pod numerem 732 787 577 (od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 – 19:00) mailowo na adres klinika@medifem.pl .

Szczególnej uwadze polecamy zabiegi laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu i rewitalizacji pochwy oraz nowość HIFU miejsc intymnych, a więc moc ultradźwięków stosowaną do rewitalizacji, zwężenia pochwy. Zabieg HIFU kosztuje regularnie 2500zł, a w marcu tylko 1200zł.
Zabieg laseroterapii jest w cenie 900zł.

Zabiegi labiominoroplastyki (korekcji warg sromowych mniejszych) polecamy Paniom, które na skutek przerostu, asymetrii, defektu warg sromowych mniejszych odczuwają dyskomfort w życiu codziennym i seksualnym.  Tylko w marcu koszt procedury obniżamy o 50%, w znieczuleniu miejscowym wynosi 3500zł, a w znieczuleniu ogólnym lub podpajęczynówkowym 4900zł. Zabiegi przeprowadza dr Michał Barwijuk specjalizujący się w zabiegach procedurach ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej.

Zapraszamy do zapisów i kontaktu telefonicznego pod numerem 732 787 577 (od poniedziałku do czwartku w godzinach 9:00 – 19:00) mailowo na adres klinika@medifem.pl .

*Promocja nie dotyczy cen ustalanych bezpośrednio z lekarzem z okresu przedpromocyjnego.
Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zgłoś się


Specjaliści

Michał Barwijuk

więcej...

Ginekologia plastyczna

Image

Ginekologia plastyczna to chirurgiczna korekta lub rekonstrukcja intymnych części ciała kobiety. Zabiegi plastyki wykonywane są u Pań po porodach naturalnych, u których wygląd i funkcjonalność dróg rodnych różni się od pierwotnego (waginoplastyka, plastyka krocza) oraz u kobiet, u których występuje dysproporcja anatomiczna lub przerost warg sromowych (labioplastyka). W sytuacjach wad wrodzonych np. Zespół Mayera-Rokitansky’ego-Küstera-Hausera – […]

więcej...

Ginekologia estetyczna

Image

Ginekologia plastyczna oferuje grupę mało inwazyjnych zabiegów wpływających na funkcjonalność narządu rodnego, jego estetykę oraz wzrost satysfakcji z życia intymnego. Do kluczowych zabiegów małoinwazyjnej ginekologii plastycznej należy laseroterapia ginekologiczna, dzięki której możemy wyleczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu u kobiet po licznych ciążach, porodach, oraz u Pań w czwartej i piątej dekadzie życia, u których schorzenie jest skutkiem […]

więcej...

Ginekologia operacyjna

Image

W trosce o zdrowie naszych pacjentek klinika oferuje szeroki zakres usług ginekologicznych oraz uroginekologicznych, aby jak najlepiej leczyć i zapobiegać chorobom żeńskiego układu płciowego. Doświadczony zespół operacyjny gwarantuje wykonanie większości zabiegów techniką endoskopową (laparoskopia) ograniczając ból i okres rekonwalescencji. W klinice wykonywane są również laparoskopowe zabiegi podwieszenia obniżonej lub wypadającej macicy (Elevest i Prolift) oraz zaawansowana […]

więcej...