Małgorzata Nowicka

Doktor nauk medycznych Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynologii, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej
  • Certyfikaty: Certyfikat FMF Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation)
  • certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego
  • międzynarodowy certyfikat badań kolposkopowych szyjki macicy.

Godziny przyjęć:
czwartek | 10.00-15.00
inne godziny przyjęć ustalane są indywidualnie

Umów wizytę

Doświadczenie

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Dyplom lekarza uzyskała w 2001 roku. Od 2001 roku pracowała w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie, gdzie odbyła specjalizację z ginekologii i położnictwa, a następnie endokrynologii.
Odbyła staże z położnictwa w Hôpital d’Orsay pod Paryżem oraz z endokrynologii w University of Sheffield w Wielkiej Brytanii. Absolwentka studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Już w czasie studiów zainteresowana była tematyką ginekologii i położnictwa oraz endokrynologią.
Do problemów pacjentki stara się podejść holistycznie i celem osiągnięcia jak najlepszych rezultatów leczenia wykorzystuje wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej uzyskaną podczas studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę wykorzystuje i przekazuje studentom jako wykładowca akademicki.

Specjalizuje się w: diagnostyce i leczeniu zaburzeń hormonalnych od okresu pokwitania do menopauzy, u pacjentek z zaburzeniami miesiączkowania, z problemami skórnymi w postaci nadmiernego owłosienia, wypadania włosów, trądzikiem, niepłodnością oraz innymi schorzeniami ginekologicznymi. Kompilacja odpowiednio wdrożonego leczenia ginekologicznego i endokrynologicznego z zabiegami medycyny estetycznej odpowiedniej do wieku pacjentki pozwala uzyskać długotrwałe efekty zdrowotne i przeciwstarzeniowe (terapia anti-aging).

Pani doktor nie zawęża diagnostyki i leczenia jedynie do endokrynologii ginekologicznej, lecz jako specjalista endokrynolog zajmuje się kompleksową diagnostyką hormonalną, również w zakresie nadwagi i otyłości.
Leczeniem endokrynologicznym obejmuje również mężczyzn.

Prowadzi ciąże fizjologiczne i podwyższonego ryzyka, w tym również powikłane zaburzeniami hormonalnymi.
Wykonuje USG ginekologiczne i położnicze; posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Certyfikat FMF (The Fetal Medicine Foundation).
Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach ultrasonograficznych, operacyjnych oraz konferencjach ginekologiczno-położniczych oraz endokrynologicznych.

Umów się na wizytę

Kontakt

ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 - 19:00.
Piątek: 9:00 - 15:00

W sprawach pilnych lub zagrożenia życia
prosimy o kontakt pod numerem tel. 698 399 999‬.

Umów się na konsultacje do dowolnego specjalisty online

Szybko, bez kolejek przez całą dobę!

Wybierz termin konsultacji