Katarzyna Marek

Katarzyna Marek

Kosmetolog

Godziny przyjęć

pon. 10 – 19

inne godziny przyjęć ustalane indywidualnie

 

Zapraszamy na konsultację kosmetologiczną.

umów wizytę

Doświadczenie

Katarzyna Marek od 8 lat specjalizuje się w wydobywaniu piękna z kobiet. Jej motto to „Kobieta jest najpiękniejsza kiedy kocha i akceptuje siebie” – jak mówi takie motto przyświeca jej codziennej pracy.

Codziennie z pasją oraz zaangażowaniem przywraca kobietom uśmiech i pewność siebie. W odpowiedzi na potrzeby swoich pacjentów Katarzyna wyspecjalizowała się w aparaturowych zabiegach anti-aging. Pracuje na wysokiej klasy aparaturze medycznej z ważnymi badaniami klinicznymi potwierdzającymi ich skuteczność. 

Swoje doświadczenie nabywała w renomowanych klinikach w Warszawie, m.in. Klinikach Ziemlewski , DermClinic oraz Radzikowska Clinic gdzie doskonaliła swoje umiejętności w opiece nad pacjentem, dokładnym rozpoznawaniu jego potrzeb oraz tworzeniu spersonalizowanych terapii zabiegowych w oparciu o indywidualny wywiad.

Katarzyna ukończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia – jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Warszawie.