Karolina Kowalczyk

Pielęgniarka położna

W czasie studiów odbyłam praktyki zawodowe m.in. w warszawskich szpitalach o III stopniu referencyjności: Klinika Położnictwa i Perinatologii WUM, Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej, gdzie pełniłam opiekę nad kobietami na każdym etapie ich życia.

Umów wizytę

2019 r – obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny, Położnictwo II stopnia

2016 r -2019 r  Warszawski Uniwersytet Medyczny, Położnictwo I stopnia.

W czasie studiów odbyłam praktyki zawodowe m.in. w warszawskich szpitalach o III stopniu referencyjności: Klinika Położnictwa i Perinatologii WUM, Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej, gdzie pełniłam opiekę nad kobietami na każdym etapie ich życia. Temat mojej pracy licencjackiej brzmiał „Rola położnej w opiece okołooperacyjnej nad pacjentką z zaburzeniami statyki narządu rodnego”, opisałam w niej kompleksowe działania lecznicze oraz pielęgnacyjne nad kobietą w okresie przed-, w trakcie i po operacji. Aktualnie prowadzę badania dotyczące wiedzy kobiet w wieku rozrodczym na temat zakażeń układu moczowego, których wyniki będą niezbędne do napisania pracy magisterskiej.

Pełniąc rolę położnej w Klinice Medifem, odpowiem na Państwa pytania, udzielę informacji dotyczących m.in. przygotowania do zabiegów, czy okresu rekonwalescencji. Wspólnie ustalimy terminy wizyt. W punkcie pobrań, pobierzemy krew do badań laboratoryjnych, które są niezbędne do dalszego procesu leczenia. W każdej chwili pobytu w Klinice, a także poprzez kontakt telefoniczny będę do Państwa dyspozycji i postaram się rozwiać napotkane wątpliwości.

W życiu prywatnym w wolnej chwili gotuję, czytam książki bądź oglądam seriale.

Umów się na wizytę

Kontakt

ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 - 19:00.
Piątek: 9:00 - 15:00

W sprawach pilnych lub zagrożenia życia
prosimy o kontakt pod numerem tel. 698 399 999‬.

Umów się na konsultacje do dowolnego specjalisty online

Szybko, bez kolejek przez całą dobę!

Wybierz termin konsultacji