Antonina Lisowska

Antonina Lisowska

Antonina Lisowska

Radiolog

Godziny przyjęć

wtorek 9 – 13

badania ultrasonograficzne: USG piersi, USG tarczycy, USG brzucha, USG doppler żył  kończyn dolnych, USG doppler żył kończyn górnych, USG tkanek miękkich

umów wizytę

Doświadczenie

Antonina Lisowska ukończyła I Wydział Lekarski oraz studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w II Zakładzie Radiologii Klinicznej SP CSK z pracą dyplomową – Obrazowanie guzków płuc w Rezonansie Magnetycznym w porównaniu do Tomografii Komputerowej.

W 2011 r. rozpoczęła rezydenturę z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w II Zakład Radiologii Klinicznej SP CSK ul: Banacha 1A oraz w 2012r. staż w zakresie diagnostyki chorób sutka w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. Św. Jana z Dukli pod bezpośrednim i osobistym nadzorem kierownika Zakładu Radiologii lek. med. Iwonny Żelazowskiej – Cieślińskiej.

Od 2010r –  wykonuje badania USG, USG Doppler oraz opisuje badania Rtg  w SP CSK ul: Banacha 1A. W 2014r. pracowała zawodowo w Centrum Medycznym ENEL-MED. S.A. przy Szpitalu Bielańskim im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie. Na swoim koncie ma udział w wielu międzynarodowych szkoleniach i kongresach,  będąc jednocześnie wykładowcą dla studentów V roku, I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) jak również dla studentów ratownictwa (WUM) i wydziału pielęgniarstwa.

Aktualnie wykonuje badania ultrasonograficzne m.in. w Klinice Kobiet Medifem.