Lekarze w Klinice Kobiet Medifem

W Klinice Kobiet Medifem pracują najlepsi polscy specjaliści z ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej, którzy jako członkowie Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej mają dostęp do najnowszych technik medycznych i zabiegowych, dostępnych na świecie. Dzięki temu zabiegi przeprowadzane w klinice są na najwyższym światowym poziomie z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i procedur ograniczających okres rekonwalescencji do minimum i okres hospitalizacji do 1 doby.

Liderem zespołu ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej jest dr n. med. Andrzej Barwijuk, doświadczony ginekolog plastyk z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w zabiegach ginekologii plastycznej, ale również liposukcji, ze szczególnym uwzględnieniem okolic intymnych (wzgórka łonowego i ud), plastyce powłok brzusznych oraz modelowaniu sylwetki i biustu własną tkanką tłuszczową.  Dr Andrzej Barwijuk jest prezesem PTGP (Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej) i wraz z Michałem Barwijukiem szkolą lekarzy ginekologów w wykonywaniu zabiegów ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz modelowaniu sylwetki.

Lek. med. Michał Barwijuk, ginekolog plastyk, ginekolog-położnik specjalizujący się w zabiegach chirurgii intymnej, ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej, ginekologii operacyjnej oraz nieinwazyjnych zabiegach ginekologii estetycznej m.in. laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu i rewitalizacji pochwy.  W klinice odpowiada za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i technologii, w tym związanych z komórkami macierzystymi. Pacjentki chwalą sobie profesjonalizm i dokładność w przeprowadzanych zabiegach.

Dr n. med. Marek Litmanowicz to honorowy członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP), poza zabiegami ginekologii operacyjnej, plastycznej i estetycznej specjalizuje się w diagnostyce immunologicznej. Na swoim koncie ma bardzo wysoką skuteczność leczenia poronień nawykowych oraz chorób autoimmunologicznych (hashimoto i inne), zapewniając realne szanse na zdrową ciążę, zakończoną szczęśliwym rozwiązaniem. Jego autorskie metody cieszą się ogromnym powodzeniem, szczególnie wśród Pań planujących ciążę.

Dr n. med. Ewa Juchnicka to czołowy polski endokrynolog ginekolog z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w leczeniu chorób tarczycy i zespołu PCOS (policystycznych jajników) oraz zaburzeniach gospodarki cukrowej (np. cukrzycy IIst.).