Ultraformer III

Kolejny innowacyjny zabieg z wykorzystanie technologii HIFU, polecany pacjentkom i pacjentom, którzy chcą poprawić owal twarzy, unieść opadające powieki, odmłodzić szyje, ujędrnić dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki i okolice kolan.

Z wiekiem włókna kolagenowe w skórze zanikają i ulegają rozluźnieniu. Skóra staje się wiotka i cienka. Konsekwencją są głębokie zmarszczki, zaburzony owal twarzy, szczególnie

linia żuchwy, opadająca powieka górna, przez co oczy stają się mniejsze a nasze spojrzenie zmęczone. Powstają poziome zmarszczki na szyi. Objawy te jak żadne inne dodają lat. Z czasem proces ten dotyka całego ciała, co w znacznym stopniu wpływa na samoocenę i dobre samopoczucie.

Ultraformer III gwarantuje spektakularne efekty odmładzając ciało i twarz o 10-15 lat wykorzystując nieinwazyjną technologię, która jest dla nas bezpieczna, nie wymaga długie bolesnego procesu rekonwalescencji ani znieczulenia.

Mechanizm działania polega na emisji skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, co w skutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa aktywność komórek skóry i pobudza je do regeneracji i produkcji kolagenu.  Ponadto, podczas zabiegu tkanki kurczą się, co daje widoczny efekt liftingu. Dzięki aż 5 różnym końcówkom (1,5 mm; 3,0 mm, 4,5 mm, 6 mm i 9 mm) możemy działać na różnych głębokościach, co intensyfikuje efekt i sprawia, że przebudowa skóry jest głęboka i trwała.

Efekt liftingu można zaobserwować zaraz po zabiegu, natomiast proces odmładzania skóry poprzez odnowę włókien kolagenowych postępuję przez 3-6 miesięcy.

Przewagę zabiegu z wykorzystaniem HIFU jest długi proces utrzymywania się efektu i fakt, że dzięki rewitalizacji skóry nigdy nie wraca ona do stanu z przed zabiegu.

Proponowani specjaliści

Katarzyna Marek

Katarzyna Marek

więcej...

Pozostali lekarze