Termolifting frakcyjny RF INFINI

Technologia wykorzystywana w medycynie estetycznej wychodzi naprzeciw wymagającym pacjentom. Chęć uzyskania pożądanych efektów w sposób nieinwazyjny daje różnym technologiom przewagę nad chirurgicznymi procedurami. Nieinwazyjne metody mogą być wykonane w trybie „lunch-time” są mniej bolesne, tańsze a co najważniejsze równie skuteczne.

W naszej klinice wykonuje się liczne zabiegi na twarz, dekolt, ciało i skórę dłoni w celu intensywnej odbudowy skóry, jednym z nich jest Infini. Wspomniany aparat wykorzystuje energie cieplną fal radiowych (RF) oraz mikroigły do punktowego podgrzewania tkanki w jej poszczególnych warstwach oraz na jej różnych głębokościach.

Podczas zabiegu nakłuwa się dany obszar skóry 49 mikroigłami które doprowadzają impuls radiofrekwencji na zaplanowaną głębokość mięch 0,5-3,5 mm. Głowica wprowadza mikroigły w kolejne warstwy skóry. Następuje błyskawiczne wysłanie impulsu RF wywołując koagulację lub/i grzanie kolagenu skóry oraz przebudowę  elastyny na określonej głębokości bez uszkodzenia termicznego naskórka. Zapobiega to przebarwieniom skóry narażonej na słońce np. podczas wakacji. Dlatego zabieg ten można wykonywać również w miesiącach letnich.

Wiązka fal radiowych, ogrzewając obszar na całej długości tworzy przestrzenną siatkę punktów odnowy. Tak dochodzi do stymulacji fibroblastów oraz intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny.Termolifting frakcyjny Infini daje nam duże spectrum możliwości, sprawdza się w liftingu twarzy, szyi, brzucha ramion i ud, napina, zagęszcza i ujędrnia skórę co daje nam szerokie spektrum możliwości. Efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

Wykorzystywany jest również w redukcji zmarszczek, blizny oraz rozstępów, pięknie uwydatnia owal twarzy zaznaczając kości policzkowe.

 

Wskazania do stosowania aparatu RF INFINI:

  • ujędrnianie i znoszenie wiotkości skóry
  • odmładzanie i wygładzanie skóry, likwidacja zmarszczek
  • blizny potrądzikowe i inne
  • aktywny trądzik
  • nadmierna produkcja łoju
  • nadpotliwość

 

 

Proponowani specjaliści

Katarzyna Marek

Katarzyna Marek

więcej...

Pozostali lekarze