Marzysz o idealnej sylwetce, pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu i wiesz, że nie zawsze dieta i ćwiczenia przyniosą rezultatu? Masz trudną do zredukowania tkankę tłuszczową zlokalizowaną na małych obszarach ciała? Zabieg przy użyciu Scizera jest dla Ciebie!

Zabieg nie wymaga znieczulenia, hospitalizacji i jest w pełni bezinwazyjny.

SCIZER wykorzystuje technologie HIFU (high intensity focused ultrasound) uszkadzającą lipocyty i przyspiesza ich lipolizę czyli rozpad. Dzięki aż dwóm głowicom, możemy działać na wybranym obszarze, nie powodując zmian w sąsiednich tkankach, dzięki czemu możemy modelować wybrane elementy ciała pacjenta, tam gdzie tkanka tłuszczowa jest wyjątkowo oporna. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu przyspieszają metabolizm, a także wzmagają naturalne procesy niszczenia i usuwania tkanki tłuszczowej przez następne 8-12 tygodni. Wtedy też obserwujemy ostateczny efekt zabiegu. Średnio pozwala on na zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej o około 2,5 cm, czyli 1 rozmiar. Ważne, że dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia, które zapewnia specjalny aplikator chłodzący, zabieg jest prawie bezbolesny.

SCIZER to zabieg dla osób chcących w szybki sposób zmniejszyć swój rozmiar, poprawić elastyczność skóry a nawet poprawić jej napięcie. Zabieg jest wykonywany jednorazowo, gdyż usuwa komórki tłuszczowe na stałe i ogólnie mniejsza ich ilość w organizmie .

SCIZER to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki sposób zmienić swój rozmiar, pozbyć się zbędnych centymetrów w talii, biodrach i udach, bez operacji i rekonwalescencji. Dodatkowo, ze względu na udowodnione działanie fal ultradźwiękowych na poprawę elastyczności wiotkiej skóry, możemy usuwać komórki tłuszczowe, nie powodując rozciągnięcia skóry a nawet poprawiając jej napięcie. Zabieg jest jednorazowy, bo komórki tłuszczowe zostają usunięte na stałe i zmniejsza się ich ilość w organizmie, podczas gdy w trakcie odchudzania jedynie zmniejszają one swoja objętość. Zabieg trwa w zależności od obszaru od 20 minut do godziny.

SCIZER jest nazywany alternatywą dla liposukcji, my w naszej Klinice wierzymy w terapie łączone dla osiągnięcia idealnego efektu. Na konsultacji dowiesz się jakie masz możliwości i jakie rozwiązanie jest dla Ciebie idealne.

 

Proponowani specjaliści

Katarzyna Marek

Katarzyna Marek

więcej...

Pozostali lekarze