Trening Bella Mama

Jest to nowatorski trening dedykowany dla kobiet po porodzie siłami natury , jak również po cesarskim cięciu. Program stworzony w oparciu o wieloletnią obserwację kobiet, przede wszystkim Mam, czerpiąc wiedzę z zakresu fizjoterapii oraz elementów treningu funkcjonalnego, aktywności fizycznej kobiet przed i po porodzie.

Ciąża i poród to szczególny czas w życiu każdej kobiety, w jej organizmie zachodzi szereg zmian. Większość Mam niestety, boryka się z różnymi dolegliwościami w pierwszych miesiącach życia maleństwa, takimi jak bóle kręgosłupa, rozejście kresy czy uczucie przemęczenia. Podczas treningu zajmiemy się praca nad powrotem młodej Mamy do aktywności fizycznej w sposób bezpieczny i zgodny z jej naturalnymi predyspozycjami.
Pomożemy w przygotowaniu ciała do powrotu do aktywności fizycznej z przed ciąży, lub rozpoczniemy wspólną drogę od początku, do wymarzonej i funkcjonalnej sylwetki.

Trening można rozpocząć już w okresie połogu, nie zależnie od tego czy poród był siłami natury czy poprzez cesarskie cięcie.

Zapraszamy wszystkie Mamy!

POZNAJ CENNIK NASZYCH ZABIEGÓW

Sprawdź cennik

Proponowani specjaliści

Monika Szymanek

Monika Szymanek

więcej...

Pozostali lekarze