Anna Kasielska-Trojan

Doktor nauk medycznych Specjalista chirurgii plastycznej

Doktor Anna Kasielska-Trojan ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2009 roku, uzyskując najwyższą średnią ocen na roku i nagrodę Prezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.

Doświadczenie

Od 2010 roku pracuje w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi.
W okresie 2010 -2016 zrealizowałam szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii plastycznej. W roku 2014 obroniła pracę doktorską pt. „Badania nad uwarunkowaniami idiopatycznej ginekomastii oraz ocena wyników operacyjnego leczenia przerostu gruczołów piersiowych u mężczyzn” (promotor: prof. Bogusław Antoszewski). Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W ramach kształcenia zawodowego w 2015 roku odbyła staż w wiodącym zagranicznym ośrodku chirurgii plastycznej – Klinik für Plastische, Ästhetische, Hand- und Wiederherstellungschirurgie, Medizinische Hochschule Hannover, Hanower, Niemcy, pod kierownictwem Prof. P.M Vogta, a w 2016 roku kurs dermatoskopii w Londynie.

Jest współautorką wielu publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych oraz recenzentem zagranicznych czasopism (m.in. Aesthetic Plastic Surgery, Journal of Plastic Surgery and Hand Surgery). Aktywnie uczestniczyła w licznych zjazdach i konferencjach (m.in.:  Zjazdy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Międzynarodowe Konferencje Naukowo-Szkoleniowe poświęcone chirurgii piersi w Lublinie, Chirurgia – Co Nowego? w Łodzi) oraz Sympozjach. Od 2010 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Od stycznia 2020 roku Dr Anna Kasielska-Trojan dołączyła do zespołu Kliniki Medifem. Pani Doktor szczególnie specjalizuje się w operacjach pomniejszania piersi ( redukcja piersi) niosąc tym samym wielką pomoc i ulgę w trudach kobiet borykających się z problemem zbyt dużych piersi.

Make an appointment

Kontakt

ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 - 19:00.
Piątek: 9:00 - 15:00

W sprawach pilnych lub zagrożenia życia
prosimy o kontakt pod numerem tel. 698 399 999‬.

Umów się na konsultacje do dowolnego specjalisty online

Szybko, bez kolejek przez całą dobę!

Wybierz termin konsultacji