dr Michał Barwijuk – absolwent prestiżowego szkolenia na Florydzie

Advanced Modern Cosmetic - Plastic Gynecology Michał Barwijuk

Miło nam jest zakomunikować, że dr Michał Barwijuk ukończył prestiżowe szkolenie w Instytucie Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej na Florydzie(USA), Advance Modern Cosmetic – Plastic Gynecology, co plasuje go na lidera w ginekologii estetycznej i plastycznej w Polsce.

W USA ćwiczył najnowsze techniki zabiegowe, które do Europy trafią dopiero pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Już dziś wiemy, jakie zabiegi mają największą efektywność oraz jak odpowiednio kwalifikować pacjentki i zminimalizować inwazyjność zabiegów. Co będzie prawdziwym hitem w ginekologii estetycznej w 2016 i 2017 roku. Teraz swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami prowadząc szkolenia z ramienia Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej PTGP.

certyfikat Michał Barwijuk Advance Modern Cosmetic - Plastic Gynecology

Ponadto w styczniu b.r. dr Michał Barwijuk wziął udział w największym międzynarodowym kongresie ginekologii plastycznej i estetycznej, World Congress of the International Society of Cosmetogynecology w Hollywood. Już wkrótce najnowsze światowe techniki zabiegowe zostaną wprowadzone do oferty naszej kliniki.

 

 

Nasz personel medyczny

Lek. med. Michał Barwijuk, specjalista ginekologii i położnictwa, Klinika Kobiet Medifem

Michał Barwijuk

więcej...
Ginekolog plastyczny Andrzej Barwijuk Klinika Kobiet Medifem

Andrzej Barwijuk

więcej...
Marta Andziak gienkolog, Klinika Kobiet Medifem

Marta Andziak

więcej...

Pozostali lekarze