Ultraformer III
zapewnia długotrwały lifting skóry widoczny już po jednym zabiegu!

Innowacyjny zabieg z wykorzystaniem technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound – zogniskowana fala ultradźwiękowa o wysokiej częstotliwości), polecany pacjentkom i pacjentom, którzy chcą poprawić owal twarzy, unieść opadające powieki, odmłodzić szyje, ujędrnić dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki i okolice kolan.

Powstrzymaj czas

Z wiekiem włókna kolagenowe w skórze zanikają i ulegają rozluźnieniu. Skóra staje się wiotka i cienka. Konsekwencją są głębokie zmarszczki, zaburzony owal twarzy, szczególnie linia żuchwy, opadająca powieka górna, przez co oczy stają się mniejsze, a nasze spojrzenie zmęczone. Powstają poziome zmarszczki na szyi. Objawy te, jak żadne inne, dodają lat. Z czasem proces ten dotyka całego ciała, co w znacznym stopniu wpływa na samoocenę i dobre samopoczucie.

Ultraformer III gwarantuje spektakularne efekty odmładzając ciało i twarz o 10–15 lat. Podczas zabiegu wykorzystujemy nieinwazyjną technologię, która jest bezpieczna, nie wymaga długiego, bolesnego procesu rekonwalescencji ani znieczulenia.

Jaki jest mechanizm działania?

Mechanizm działania polega na emisji skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, co w skutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa aktywność komórek skóry i pobudza je do regeneracji i produkcji kolagenu. Ponadto, podczas zabiegu tkanki kurczą się, co daje widoczny efekt liftingu. Dzięki aż pięciu różnym końcówkom (1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6 mm i 9 mm) możemy działać na różnych głębokościach, co intensyfikuje efekt i sprawia, że przebudowa skóry jest głęboka i trwała.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu do powierzchni skóry przetworników, działających na różnej głębokości tkanek. W zależności od obszaru trwa od 20 minut do 1,5 godziny. Zabieg jest nieinwazyjny, czyli nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie wymaga głębokiego znieczulenia. Podczas zabiegu, w miejscu przyłożenia przetwornika pacjent odczuwa ciepło, czasem delikatne pieczenie. Można przed zabiegiem zastosować kremy i maści z substancją znieczulającą.

Po jakim czasie można obserwować efekty?

Naturalny efekt liftingu widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu. Rysy twarzy ulegają znacznemu odmłodzeniu. Skóra staje się napięta. Proces odnowy włókien kolagenowych stopniowo postępuje przez 3–6 miesięcy po zabiegu i wtedy też obserwujemy maksymalny efekt.

Ile razy trzeba powtórzyć zabieg dla osiągnięcia maksymalnego efektu?

Jeden zabieg jest wystarczający dla uzyskania maksymalnego efektu w danej okolicy ciała.

Jak długo utrzymują się efekty?

Efekty utrzymują się nawet do 2 lat. Jednak, nawet po upływie tego czasu skóra nie wraca do pierwotnego stanu, gdyż w wyniku zabiegu dokonujemy rewitalizacji, czyli odnowy skóry. Zatem na zawsze pozostanie ona młodsza niż byłaby naturalnie.

Czy zabieg wymaga rekonwalescencji?

Nie. Rekonwalescencja nie jest potrzebna. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do swojej naturalnej aktywności.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa. Jest zabiegiem nieinwazyjnym i doskonałą alternatywą dla operacyjnego liftingu.

Przewagą zabiegu z wykorzystaniem HIFU jest długi proces utrzymywania się efektu i fakt, że dzięki rewitalizacji skóry nigdy nie wraca ona do stanu z przed zabiegu.

Najlepsi specjaliści

Michał Barwijuk Ginekolog plastyczny, specjalista położnictwa i ginekologii, szkoleniowiec i wykładowca

Tadeusz Issat Specjalista położnictwa i ginekologii, szkoleniowiec i wykładowca

Anna Kasielska-Trojan Specjalista chirurgii plastycznej

Tomasz Zawadzki Chirurg plastyczny

Antonina Lisowska Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Maciej Łapoć Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

Monika Jusińska Fizjoterapeutka

Dr hab. n. med. Piotr Dobroński Specjalista urologii i andrologii. Szkoleniowiec i wykładowca.

Łukasz Kupis Specjalista urologii i andrologii. Szkoleniowiec i wykładowca.

Adrianna Bojarczuk Dietetyk kliniczny

Karolina Kowalczyk

Katarzyna Kornet Położna, pielęgniarka

Małgorzata Nowicka Specjalista ginekologii i położnictwa, endokrynologii, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Tomasz Oleksik Specjalizant położnictwa i ginekologii

Poznaj cennik naszych zabiegów

Sprawdź cennik
Zadzwoń teraz