Centrum Medycyny Estetycznej i Fizjoterapii

 

Centrum Medycyny Estetycznej i Fizjoterapii jest częścią Kliniki Medifem, której oferta skierowana jest do kobiet.

Oferujemy zabiegi, terapie oraz konsultacje lekarskie z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii, kosmetologii oraz fizjoterapii. Najważniejsze dla nas jest zdrowie i komfort naszych pacjentek.

W naszej klinice pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą Wam poczuć się dobrze w waszych ciałach. Wierzymy, że drobne zmiany mogą mocno zmienić całe życie kobiety. Wiemy, że w każdej kobiecie potrafimy odnaleźć piękno i sprawić, by poczuła się pewną siebie, wiedzącą czego chce kobietą.

Darmowy zabieg dla kobiet, które czują dyskomfort z powodu suchości pochwy.

 

Zasługujesz na szczęście i komfort
Zapisy pod : 22 356 18 31 (od pon. do czw. od 9 do 18)
lub mailowo : klinika@medifem.pl

Zostały ostatnie wolne miejsca

Dodatkowe informacje na temat zabiegu:
Procedurę poprzedza wizyta u naszego lekarza specjalisty, który zbiera wywiad, bada i kwalifikuje do dalszego (bezpłatnego) leczenia. Zabieg wykonywany jest metodą RF (radiofrekwencja), która znana jest w medycynie od kilkunastu lat.

 
W porównaniu do lasera CO2 zabieg RF jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia miejscowego jak również nie wymaga pozabiegowej rekonwalescencji. Mechanizm działania polega na podniesieniu temperatury w zamierzonym obszarze tkanki w przedziale 42-47 stopni Celsjusza. Więcej szczegółowych informacji na temat całej procedury udziela nasz lekarz podczas wizyty.