Ginekologia Plastyczna :: PZWL

Opublikowano: 24 lutego 2018, 10:52

Na początku tego roku swoją pierwszą premierę miało polskie wydanie światowej publikacji w zakresie Ginekologii Plastycznej autorstwa Michaela Goodmana.
Oficjalna prezentacja publikacji nastąpiła w kwietniu podczas III Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Plastycznej i Estetycznej w Józefowie. Tłumaczenia podjęli się pionierze w zakresie polskiej ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej, na codzień wykonujący zabiegi w Klinice Kobiet Medifem, m.in. Michał Barwijuk

Publikacja umożliwia w praktyczny sposób zapoznanie się z najczęściej stosowanymi procedurami w chirurgii narządów intymnych kobiety. Są to m.in.: labioplastyka warg sromowych mniejszych i większych, redukcja przerośniętego napletka łechtaczki, zabiegi naprawcze w przebiegu „stulejki” łechtaczki, plastyka przerośniętego napletka łechtaczki, waginoplastyka, kolpoperineoplastyka, hymenoplastyka. Opisano również powszechnie używany termin „vaginal rejuvenation” (odmładzanie pochwy).

Inne ciekawe tematy książki to: wskazania do zabiegów, zagadnienia etyczne, oczekiwania pacjentek, dobór i opieka nad nimi, powikłania, szkolenie chirurgów, aspekty psychoseksualne, konkretne procedury i dostępne dane dotyczące omawianych zagadnień.

Publikacja jest adresowana do lekarzy ginekologów zawodowo zajmujących się zabiegami ginekologii plastycznej i estetycznej, osób specjalizujących się w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz zainteresowanych i ambitnych studentów medycyny.

Know-how ginekologii plastycznej – przetłumaczone i dostosowane do warunków polskich przez najlepszych specjalistów w kraju.

Link do publikacji – link PZWL

Umów się na wizytę

Kontakt

ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 - 19:00.
Piątek: 9:00 - 15:00

W sprawach pilnych lub zagrożenia życia
prosimy o kontakt pod numerem tel. 698 399 999‬.

Umów się na konsultacje do dowolnego specjalisty online

Szybko, bez kolejek przez całą dobę!

Wybierz termin konsultacji