dr Michał Barwijuk – absolwent prestiżowego szkolenia na Florydzie

Opublikowano: 29 lutego 2016, 21:17

Miło nam jest zakomunikować, że dr Michał Barwijuk ukończył prestiżowe szkolenie w Instytucie Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej na Florydzie(USA), Advance Modern Cosmetic – Plastic Gynecology, co plasuje go na lidera w ginekologii estetycznej i plastycznej w Polsce.

W USA ćwiczył najnowsze techniki zabiegowe, które do Europy trafią dopiero pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Już dziś wiemy, jakie zabiegi mają największą efektywność oraz jak odpowiednio kwalifikować pacjentki i zminimalizować inwazyjność zabiegów. Co będzie prawdziwym hitem w ginekologii estetycznej w 2016 i 2017 roku. Teraz swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami prowadząc szkolenia z ramienia Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej PTGP.

certyfikat Michał Barwijuk Advance Modern Cosmetic - Plastic Gynecology

Ponadto w styczniu b.r. dr Michał Barwijuk wziął udział w największym międzynarodowym kongresie ginekologii plastycznej i estetycznej, World Congress of the International Society of Cosmetogynecology w Hollywood. Już wkrótce najnowsze światowe techniki zabiegowe zostaną wprowadzone do oferty naszej kliniki.

 

 

Umów się na wizytę

Kontakt

ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 9:00 - 19:00.
Piątek: 9:00 - 15:00

W sprawach pilnych lub zagrożenia życia
prosimy o kontakt pod numerem tel. 698 399 999‬.

Umów się na konsultacje do dowolnego specjalisty online

Szybko, bez kolejek przez całą dobę!

Wybierz termin konsultacji